2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Herczeg Ferenc: A Gyurkovics Leányok. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, címerrel illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. Első kiadás.