18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Száz Magyarok Könyvei I-X. Bp., é.n. (1913), Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopottas borítókkal, kissé kopottas gerincekkel, egy-két gerinc kissé sérült, az Ady Endre fotó hiányzik, a Móricz Zsigmond fotó meglazult, de belül alapvetően jó állapotban. Ady Endre, Babits Mihály. Móricz Zsigmond, Csáth Géza, Kosztolányi Dezső, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Balázs Béla, és mások írásaival.