https://darabanth.com/

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de lamateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.
15290.

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de l'amateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.189
14.841
0.042
BTC
Eladási ár:
4 200 Ft
Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Művészeti Könyvtár. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Átkötött karonált papírkötésben, lappal, ex libris-szel.
15291.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.514
14.134
0.040
BTC
Eladási ár:
4 000 Ft
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., [1926], Athenaeum. Átkötött kartonált papírkötés, ex libris-szel.
15292.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.774
0.022
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15293.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.067
0.020
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
15294.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, ex libri-szel, ajándékozási sorokkal.
15295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
3 200 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy