https://darabanth.com/

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de lamateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.
15290.

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de l'amateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.189
15.000
0.042
BTC
Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Művészeti Könyvtár. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Átkötött karonált papírkötésben, lappal, ex libris-szel.
15291.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.514
14.286
0.040
BTC
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., [1926], Athenaeum. Átkötött kartonált papírkötés, ex libris-szel.
15292.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.857
0.022
BTC
15293.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.143
0.020
BTC
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
15294.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, ex libri-szel, ajándékozási sorokkal.
15295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

292. aukció:
Fizetési határidő: március 3.
Elszámolás: március 7-től

293. aukció:
Megtekintés: február 27 - március 2 között;
Tételek átvétele: március 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 17;
Elszámolás: március 21-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy