Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1526169
15338
290
Books: Architecture, Art
Fényképtár 12.: Pólya Zoltán. Bp., 2001, Intera. Papírkötésben jó állapotban. 1526175
15339
290
Books: Architecture, Art
Fényképtár 15.: Fehérváry Ferenc. Bp., 2000, Intera. Papírkötésben jó állapotban. 1526177
15340
290
Books: Architecture, Art
Fényképtár 20.: Kovács László: Különben minden nagyszerű / All Else is Wonderful. Bp., 2003, Interart. Papírkötésben jó állapotban. 1464928
15341
290
Books: Architecture, Art
I. Osztrák Alpesi Kiállítás. Nemzeti Szalon. Rendezték: Hangel László és Déry Béla. Bp., 1932. Kiadói papírkötés, belül ex librisszel, kopottas állapotban. 1526186
15342
290
Books: Architecture, Art
Molnár Edit: Látni és élni / To See and to Live. Bp., 2002, Interart. Papírkötésben, jó állapotban. 1216623
15343
290
Books: Architecture, Art
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány. 1526180
15344
290
Books: Architecture, Art
Fényképtár 17.: Pető Zsuzsa: Emberek vagyunk / We Are Humans. Bp., 2002, Interart. Papírkötésben jó állapotban. 1526184
15345
290
Books: Architecture, Art
Kandó, Ata: Édes hazám, Isten veled! Bp., 1999, 1956-os Intézet - Interart. Papírkötésben, jó állapotban. 1530644
15346
290
900
Books: Architecture, Art
Elekfy Jenőné: Tizennégy nyár Zebegényben. Zebegény, 1970. Szőnyi István Emlékmúzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötésben. 1351160
15347
290
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben. A címlapon ex libris. 1530596
15348
290
900
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Magyar mesterek. Bp., é. n. Singer és Wolfner. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban. 1475125
15349
290
3200
Books: Architecture, Art
Szentkirályi Zoltán, Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft