4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+48 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, rossz állapotban, a kötése sérült, a könyvtest elvált a gerincétől, kopottas borítóval, 414-417. oldalak között a lapok kijárnak, a hátsó szennylap hiányzik.