Dr. Szerelemhegyi Ervin-R. Szabó Béla(szerk.): A modern olimpiai játékok. Bp., Légrády Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Selva Rajza Yesudian: Jóga-sport dióhéjban. Fordította Dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Stádium Sajtóvállalat Rt., 32 p. Tűzött papírkötés, viseltes állapotban, a borítója hiányzik, az első és az utolsó lap kissé szakadozott.
Albrecht, Friedrich; Hromatka, Anton: 500 Sonntags-Skifahrten vom Wienerwald bis Zell am See. Mit 5 Routenkarten. Wien, 1933. Verlag Adolf Holzhausens Nachfolger.