https://darabanth.com/

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
15493.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.746
5.600
0.005
BTC
15494.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy