https://darabanth.com/

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.921
0.050
BTC
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.301
0.012
BTC
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.301
0.012
BTC
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.301
0.012
BTC
15493.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.730
5.018
0.014
BTC
15494.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.301
0.012
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

294.aukció:
Elszámolás: április 11-től

295. aukció:
Fizetési határidő: április 21.
Elszámolás: április 25-től

296. aukció:
Megtekintés: április 18-20 között;
Tételek átvétele: április 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: május 5.;
Elszámolás: május 9-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy