https://darabanth.com/

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
Eladási ár:
5 000 Ft
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
15493.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.730
4.947
0.014
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15494.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy