Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15493.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15494.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15495.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15496.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15499.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft