https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15429.
 

Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.514
EUR
,
14.134
USD
,
0.040
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.
15430.
 

Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.405
EUR
,
5.654
USD
,
0.016
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.
15431.
 

Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.081
EUR
,
6.360
USD
,
0.018
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
1 800 Ft
Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk első segítséget rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.
15432.
 

Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk "első segítséget" rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.405
EUR
,
5.654
USD
,
0.016
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
1 600 Ft
Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban
15433.
 

Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.081
EUR
,
6.360
USD
,
0.018
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.
15434.
 

David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
EUR
,
10.601
USD
,
0.030
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től


 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés