https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15429.
 

Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
EUR
,
14.599
USD
,
0.040
BTC
Ajánlatok száma:
0
Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.
15430.
 

Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.369
EUR
,
5.839
USD
,
0.016
BTC
Ajánlatok száma:
0
Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.
15431.
 

Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.040
EUR
,
6.569
USD
,
0.018
BTC
Ajánlatok száma:
1
Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk első segítséget rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.
15432.
 

Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk "első segítséget" rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.369
EUR
,
5.839
USD
,
0.016
BTC
Ajánlatok száma:
1
Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban
15433.
 

Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.040
EUR
,
6.569
USD
,
0.018
BTC
Ajánlatok száma:
0
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.
15434.
 

David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
EUR
,
10.949
USD
,
0.030
BTC
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés