https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
15441.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.
15442.

Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
15443.

Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15444.

Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.
15445.

Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.
15446.

Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben
15447.

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
15448.

Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
15449.

Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.
15450.

H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15451.

cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.
15452.

Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz