https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Torontál Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n. (1911), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.595
98.940
0.280
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
15001.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
60.811
63.604
0.180
BTC
Eladási ár:
28 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n., Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.568
70.671
0.200
BTC
Eladási ár:
22 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.601
0.030
BTC
15
Eladási ár:
6 000 Ft
Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois / Hungarian Castles. Bp., é. n., Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.067
0.020
BTC
Eladási ár:
2 000 Ft
15005.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.601
0.030
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy