https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Torontál Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n. (1911), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15000.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
93.960
106.061
0.093
BTC
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
15001.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
60.403
68.182
0.060
BTC
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n., Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.114
75.758
0.067
BTC
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
11.364
0.010
BTC
15
Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois / Hungarian Castles. Bp., é. n., Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
15005.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
11.364
0.010
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;

301. aukció:
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

302. aukció:
Megtekintés: július 17 - 20 között;
Tételek átvétele: július 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy