https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott borítóval.
15006.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
9.848
0.009
BTC
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kissé kopottas címkével, az elülső szennylapon beragasztott népviseletes nyomtatvánnyal, ex-libris-szel. Jó állapotban.
15007.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.094
15.909
0.014
BTC
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. Bp., é. n. Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
15009.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2.685
3.030
0.003
BTC
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
Voyage en Hongrie. Magyarországi utazás. Kodály Zoltán jegyzetfüzete 1906-1910. Szerk.: Sz. Farkas Márta. Bp., 1983, Magyar Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15011.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2.685
3.030
0.003
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;

301. aukció:
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

302. aukció:
Megtekintés: július 17 - 20 között;
Tételek átvétele: július 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy