Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon, fekete-fehér illusztrációkkal, kissé laza fűzéssel, ex-libris-szel.
15024.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15025.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér illusztrációval, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, ex libris-szel.
15026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Sőregi János: Vezető a Déri Múzeum Régészeti Osztályában. Debrecen, 1939. Városi nyomda. Sérült, hiányzó borítóval.
15027.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Duna. Szerk.: Pap Miklós. Panoráma Utikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt térkép melléklettel.
15028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Pápa Miklós, Dr. Dénes György: Budai-hegység útikalauz. Bp., 1982, Sport. Kiadói műbőr-kötés, melléklet nélküli példány.
15029.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Három folyó mentén. Csongrád megye millenniumi albuma. Szerk.: Blazovich László, Marosvári Attila. Szeged, 2001, Csongrád Megye Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos, lapokkal, vettemedett.
15030.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bíró Lajos: Hét év Uj-Guineában. Levelek két világrészből. A Hat Világrész.. Utazások és Felfedezések VI. Bp., , Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Wellner és Tsa. Kiadói félvászon kötéssel, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.
15031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jacques Piccard: 1100 méter mélységben. Fordította Szabó György. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés.
15032.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szívében. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben 1. és 5. köt. füzetei, papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 14 db
15034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. A szerkesztő-lektor dedikációjával. Fekete-fehér képanyaggal, térképmellékletekkel, több lap nyomdahibás (pp. 178-179., 182-183., 186-187., 190-191.). Papírkötésben, jó állapotban.
15035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft