https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I. Eötvös Károly Munkái I. Bp., 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon, kopottas borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
15012.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.534
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.534
0.010
BTC
Eladási ár:
1 000 Ft
15014.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15015.

Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.703
2.827
0.008
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Rand McNally: Álmaink földjén. Nagy utazás a világ legszebb tájain. Fordította Falvay Mihály. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy