https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I. Eötvös Károly Munkái I. Bp., 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon, kopottas borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
15012.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
15014.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15015.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.712
3.200
0.003
BTC
Rand McNally: Álmaink földjén. Nagy utazás a világ legszebb tájain. Fordította Falvay Mihály. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy