Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér illusztrációval, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, ex libris-szel.
Három folyó mentén. Csongrád megye millenniumi albuma. Szerk.: Blazovich László, Marosvári Attila. Szeged, 2001, Csongrád Megye Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos, lapokkal, vettemedett.
Bíró Lajos: Hét év Uj-Guineában. Levelek két világrészből. A Hat Világrész.. Utazások és Felfedezések VI. Bp., , Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Wellner és Tsa. Kiadói félvászon kötéssel, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.
Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. A szerkesztő-lektor dedikációjával. Fekete-fehér képanyaggal, térképmellékletekkel, több lap nyomdahibás (pp. 178-179., 182-183., 186-187., 190-191.). Papírkötésben, jó állapotban.