https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I. Eötvös Károly Munkái I. Bp., 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon, kopottas borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
15012.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
15014.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC
Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15015.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.703
2.857
0.008
BTC
Rand McNally: Álmaink földjén. Nagy utazás a világ legszebb tájain. Fordította Falvay Mihály. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

293. aukció:
Fizetési határidő: március 17.
Elszámolás: március 21-től

294. aukció:
Megtekintés: március 13-16 között;
Tételek átvétele: március 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 31;
Elszámolás: április 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy