Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
15037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
15038.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Átkötött egészvászon-kötésben, egészoldalas fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal.
15040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15041.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Venezia/Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1926, Grieben. 9. kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötés, egy szakadozott térképmelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, with a damaged map, in german language.
15042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15043.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Labdarúgó Almanach 1985. Bp., Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
15047.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft