https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
15018.
 

Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
EUR
,
4.000
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15019.
 

Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
EUR
,
4.000
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
1
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
15020.
 

Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
EUR
,
4.000
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
0
Böckh János, Szontagh Tamás: A Magyar Királyi Földtani Intézet. Bp., 1901, Franklin-Társulat nyomdája, 66 p.+12 t.+ 1 kétoldalas színes térkép. Korabeli félvászon kötésben. Jó állaptban.
15021.
 

Böckh János, Szontagh Tamás: A Magyar Királyi Földtani Intézet. Bp., 1901, Franklin-Társulat nyomdája, 66 p.+12 t.+ 1 kétoldalas színes térkép. Korabeli félvászon kötésben. Jó állaptban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
2
A Magyar Mezőgazdasági Múzeum 90 éve. Szerk.: Dr. Szabó Loránd. Bp., 1986, Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés. Készült 600 példányban.
15022.
 

A Magyar Mezőgazdasági Múzeum 90 éve. Szerk.: Dr. Szabó Loránd. Bp., 1986, Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés. Készült 600 példányban.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.458
EUR
,
8.800
USD
,
0.007
BTC
Ajánlatok száma:
0
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, beragasztott egészoldalas fekete-fehér nyomtatványokkal, amiken a régi kalotaszeg szerepel, ex libris-szel.
15023.
 

Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, beragasztott egészoldalas fekete-fehér nyomtatványokkal, amiken a régi kalotaszeg szerepel, ex libris-szel.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.492
EUR
,
11.200
USD
,
0.009
BTC
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés