Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Cotteau, Edmond: Un touriste dans lextreme Orient: Japon, Chine, Indo-chine et Tonkin (4 aout 1881 - 24 janvier 1882). Párizs, 1889, Libraire Hachette et Compagnie. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15072.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15076.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15078.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül sorozat. Bp., é.n., Dante kiadás. 286 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
15079.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
15080.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15082.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben.
15083.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft