https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15036.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
15037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.396
10.219
0.009
BTC
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
15038.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.054
8.759
0.008
BTC
15039.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.380
0.004
BTC
Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Átkötött egészvászon-kötésben, egészoldalas fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal.
15040.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
15041.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.685
2.920
0.003
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk május 29-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól
Fizetési határidő: június 2.

299. aukció:
Megtekintés: május 30 - június 1 között;
Tételek átvétele: június 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: június 16;
Elszámolás: június 20-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között
Tételek átvétele: május 30-án, 10 órától

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy