Könyvek: Vadászat Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1530002
15420
290
Books: Hunting
Vegyes vadászati könyvek, 2 db:
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Budapest, 1969, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban. 1529409
15421
290
Books: Hunting
Mária Hajková: Édeskönyv. Fordították Schiller Lívia. Pozsony, 1981, Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1527598
15422
290
Books: Hunting
Vegyes vadászati témájú könyvek, 3 db:
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Széchényi Zsigmond: Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. 1506239
15423
290
Books: Hunting
4 db könyv, nagyrészt vadászati témában: Durrell, Gerald: Vadak a vadonban (1988); Putrament, Jerzs: Horgászbottal négy földrészen át (1975); Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962); Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén (1961). Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban. 1506220
15424
290
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1375367
15425
290
Books: Hunting
Törzsök Gyula: Magyar-német vadászató szakszótár. Deutsch-ungarisches Jagdwörterbuch. h.n., é.n., Prospektagent Gmk. Kiadói nyl-kötés. Jó állapotban. 1497087
15426
290
Books: Hunting
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó előzéklap hiányzik, kissé laza fűzéssel. 1473932
15427
290
Books: Hunting
Vadászati témájú könyvek, 3 db:
Róna István: Vadászélmények távoli földrészeken. Útikalandok 74. Bp., 1968, Táncsics. Átkötött egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Győr, 1994, Rivalda. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: Vadász és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, rossz állapotban. 1217394
15428
290
Books: Hunting
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft