https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franciaország 1975. Limoges városa / Nemzetközi Katonazene Fesztivál Limoges 1975. Szeptember kétoldalas Br plakett (72mm) T:2 France 1975. Ville de Limoges / Festival International de Musiques Militaires Limoges Septembre 1975 double sided plaque (72mm) C:XF
30812.

Franciaország 1975. "Limoges városa / Nemzetközi Katonazene Fesztivál Limoges 1975. Szeptember" kétoldalas Br plakett (72mm) T:2 France 1975. "Ville de Limoges / Festival International de Musiques Militaires Limoges Septembre 1975" double sided plaque (72mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Svájc DN Szent Miklós / Svájc - Fribourg jelzett Ag emlékérem (24,62g/42mm) T:1,1- Switzerland ND St. Nicholas / Switzerland - Fribourg marked Ag commemorative medallion (24,62g/42mm) C:UNC,AU
30813.

Svájc DN "Szent Miklós / Svájc - Fribourg" jelzett Ag emlékérem (24,62g/42mm) T:1,1- Switzerland ND "St. Nicholas / Switzerland - Fribourg" marked Ag commemorative medallion (24,62g/42mm) C:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
9
3db-os orosz emlékérem tétel, közte DN Moszkva - A Vörös téri Vaszilij Blazsennij-székesegyház 1555-1561 Br emlékplakett (82-88mm) T:2,2- 3pcs of Russian commemorative medals, including ND Moscow - The Pokrowsky Cathedral ob Red Square 1555-1561 Br commemorative plaque (82-88mm) C:XF,VF
30814.

3db-os orosz emlékérem tétel, közte DN "Moszkva - A Vörös téri Vaszilij Blazsennij-székesegyház 1555-1561" Br emlékplakett (82-88mm) T:2,2- 3pcs of Russian commemorative medals, including ND "Moscow - The Pokrowsky Cathedral ob Red Square 1555-1561" Br commemorative plaque (82-88mm) C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország DN III. Napóleon császár réz zseton (22mm) T:2,2- France ND Napoleon III Empereur Cu jeton (22mm) C:XF,VF
30815.

Franciaország DN "III. Napóleon császár" réz zseton (22mm) T:2,2- France ND "Napoleon III Empereur" Cu jeton (22mm) C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Német Birodalom DN Frigyes császár / Vilmos császár Cu zseton (22mm) T:2 German Empire ND Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm Cu jeton (22mm) C:XF
30816.

Német Birodalom DN "Frigyes császár / Vilmos császár" Cu zseton (22mm) T:2 German Empire ND "Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm" Cu jeton (22mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1851. Kossuth Lajos fém emlékérem COPIE jelzéssel (42mm) T:2  USA 1851. Louis Kossuth metal commemorative medallion with COPIE mark (42m) T:XF
30817.

Amerikai Egyesült Államok 1851. "Kossuth Lajos" fém emlékérem "COPIE" jelzéssel (42mm) T:2 USA 1851. "Louis Kossuth" metal commemorative medallion with "COPIE" mark (42m) T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1984. Jan Marek Marci 1596-1667 / Csehszlovák Spektroszkópiai Társaság - A spektroszkópiai érdemekért kétoldalas Br emlékérem, gravírozva, eredeti dísztokban (37mm). Szign.: Harcuba T:1 Czechoslovakia 1984. IOANNES MARCVS MARCI A KRONLAND 1596-1667 / SOCIETAS SPECTROSCOPICA BOHEMOSLOVACA SOCIETAS - PRO MERITIS DE SPECTROSCOPIA double-sided Br commemorative medallion, engraved on reverse in original case (37mm). Sign.: Harcuba C:UNC
30818.

Csehszlovákia 1984. "Jan Marek Marci 1596-1667 / Csehszlovák Spektroszkópiai Társaság - A spektroszkópiai érdemekért" kétoldalas Br emlékérem, gravírozva, eredeti dísztokban (37mm). Szign.: Harcuba T:1 Czechoslovakia 1984. "IOANNES MARCVS MARCI A KRONLAND 1596-1667 / SOCIETAS SPECTROSCOPICA BOHEMOSLOVACA SOCIETAS - PRO MERITIS DE SPECTROSCOPIA" double-sided Br commemorative medallion, engraved on reverse in original case (37mm). Sign.: Harcuba C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Horvátország DN Zágráb egyoldalas aranyozott fém olimpiai témájú plakett a város címerével, IKOM Zagreb gyártói jelzéssel T:2 Croatia ND Zagreb one sided, gold plated Olympic-themed plaque with the towns coat of arms, with IKOM Zagreb makers mark C:XF
30819.

Horvátország DN "Zágráb" egyoldalas aranyozott fém olimpiai témájú plakett a város címerével, "IKOM Zagreb" gyártói jelzéssel T:2 Croatia ND "Zagreb" one sided, gold plated Olympic-themed plaque with the town's coat of arms, with "IKOM Zagreb" makers mark C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
EUR
,
1,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada DN Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F
30820.

Kanada DN "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament" 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons" 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
EUR
,
1,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Államok ~1820. I. Napóleon / Az egyetértés mindent legyőz ón szétcsavarható emlékérem, a két oldal nem összetartozó, benne színes csataábrázolásokkal. Szign.: Stettner (51mm) T:2,2-  German States ~1820. Napoleon I / Eintracht überwindet alles commemorative tin medallion that can be opened, the two pieces do not belong together, with colored battle pictures inside. Sign.: Stettner (51mm) C:XF,VF
30821.

Német Államok ~1820. "I. Napóleon / Az egyetértés mindent legyőz" ón szétcsavarható emlékérem, a két oldal nem összetartozó, benne színes csataábrázolásokkal. Szign.: Stettner (51mm) T:2,2- German States ~1820. "Napoleon I / Eintracht überwindet alles" commemorative tin medallion that can be opened, the two pieces do not belong together, with colored battle pictures inside. Sign.: Stettner (51mm) C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország DN A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989 metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
30822.

Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
EUR
,
1,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Skócia 1993. Aberdeen város - Doug Sanders Nemzetközi Junior Golf Bajnokság Br emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1- Scotland 1993. City of Aberdeen - Doug Sanders International Junior Golf Championship Br plaque in original case (60mm) C:AU
30823.

Skócia 1993. "Aberdeen város - Doug Sanders Nemzetközi Junior Golf Bajnokság" Br emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1- Scotland 1993. "City of Aberdeen - Doug Sanders International Junior Golf Championship" Br plaque in original case (60mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz