https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 18

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Osztrák-Magyar Monarchia ~1880-1916. Szolgálati időm emlékére / Ferenc József Ausztria császára, Csehország és a többi királya, Magyarország apostoli királya Br emlékérem (26mm) T:3 ly., ü. Austro-Hungarian Monarchy ~1880-1916. Zur Erinnerung an Meine Dienstzeit / Franz Joseph Kaiser v. Österreich, König von Bohemien etc. Apostolische König von Ungarn Br commemorative medallion (26mm) C:F hole, ding
30837.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1880-1916. "Szolgálati időm emlékére / Ferenc József Ausztria császára, Csehország és a többi királya, Magyarország apostoli királya" Br emlékérem (26mm) T:3 ly., ü. Austro-Hungarian Monarchy ~1880-1916. "Zur Erinnerung an Meine Dienstzeit / Franz Joseph Kaiser v. Österreich, König von Bohemien etc. Apostolische König von Ungarn" Br commemorative medallion (26mm) C:F hole, ding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
30838.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1895. Emlékeül Ő felsége a király jelenlétének az őszi hadgyakorlatok alkalmával Bánffy-Hunyadon 1895 szeptembere Br emlékérem füllel (29mm) T:3
30839.

1895. "Emlékeül Ő felsége a király jelenlétének az őszi hadgyakorlatok alkalmával Bánffy-Hunyadon 1895 szeptembere" Br emlékérem füllel (29mm) T:3

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.
30840.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark
30841.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus" Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August" Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 4. Hadsereg hadjárata 1914-15 vas sapkajelvény hátoldalon GURSCHNER WIEN gyártói jelzéssel (38,5x25mm) T:2- rozsda Austro-Hungarian Monarchy 1915. Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army) iron cap badge with makers mark GURSCHNER WIEN on the back (38,5x25mm) C:VF rust
30842.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "4. Hadsereg hadjárata 1914-15" vas sapkajelvény hátoldalon "GURSCHNER WIEN" gyártói jelzéssel (38,5x25mm) T:2- rozsda Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army)" iron cap badge with makers mark "GURSCHNER WIEN" on the back (38,5x25mm) C:VF rust

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
14
~1940. Levente díszjelvény aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva SZEBB JÖVŐT (25x21mm) T:2 Hungary ~1940. Levente Badge of Honour gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF Sallay 201.
30843.

~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF Sallay 201.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
30844.

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
~1960-1970. 6db klf jelvény, közte Élenjáró Századparacsnok, Kiváló Rajparancsnok, Kiváló Katona T:2
30845.

~1960-1970. 6db klf jelvény, közte "Élenjáró Századparacsnok", "Kiváló Rajparancsnok", "Kiváló Katona" T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
~1960-1970. Katonai Tízpróba (KTP) arany, ezüst, bronz fokozata, zománcozott jelvények (6x) aranyból 2xklf T:1-,2
30846.

~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" arany, ezüst, bronz fokozata, zománcozott jelvények (6x) aranyból 2xklf T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
30847.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott 476-os sorszámmal + ~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
30848.

~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz