Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 418

15871.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: Déli fjordok. (Dalmátia álomképekben.) Bp., 1901, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, egészoldalas feket-fehér fotókkal illusztrálva , ex libris-szel. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták.
15872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: Sir Douglas Könyve- Bp., [1928], Athenaeum. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15873.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15874.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berzeviczy Albert: Régi emlékek 1853-1870. Bp., 1907, Révai. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, némileg sérült gerinccel, kopottas borítóval, ex libris-szel, beragasztott megemlékezési nyomtatvánnyal.  A szerző dedikációjával Hegedűs Rózsának. Hegedüs Sándor politikus és Jókay Jolán lányának, ifj. Hegedüs Sándor író és Hegedüs Loránt politikus hugának.
15875.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herczeg Ferenc Válogatott Munkáinak Emlékkiadása 1-40. kötet. Bp., 1934 - 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a kötetek elülső borítóján az íróaranyozott dombornyomásos portréprofiljával, kis kopásokkal. Jó állapotban.
15876.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Triolet, Elsa: Az avignoni szerelmesek. Bp., 1960, Európa. A szerző aláírásával, 486. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban, Csernus Tibor 8 ofszet-litográfiájával. Kiadói egészbőr kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15877.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15878.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15879.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15880.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15881.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15882.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: