Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története. I. Bp., 1911, Szent-István-Társulat. Harmadik, javított kiadás. Modern félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Bp., 1936, Révai. Átkötött modern aranyozott gerincű félműbőr kötés. Jó állapotban.
[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.