Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Tarokk-őr. A négyes tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., Hornyánszky. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Bibliográfia a magyar országgyűlésről, a képviselőkről és a képviselők választásáról. Összeáll.: Soltész István. 2001. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. 9 kiadványa:
Madách Imre: Az ember tragédiája, Harsányi Zsolt: Ember küzdj I-III., Harsányi Zsolt: Az üstökös I-III., Gulácsy Irén: A kállói kapitány I-II. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
10 kötet Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség könyvei sorozatból:
Maurice Baring: Krisztus köntöse I-II. Fordította Szenczi Miklós.;Francois Mauriac: A tűzfolyam. A könyörületes csók. Fordította Husztiné Révhegyi Rózsa.; Willa Cather: Árnyékok a sziklán. Fordította Boldizsár Iván.; Richard Billinger: Isten hűbérese. Fordította Halasi Anna.; Gertrud Von Le Fort: Veronika kendője. Fordította F. Rétay Margit.; G. K. Chesterton: Páter Brown bölcsessége. Fordította Aradi Zsolt.; Ijjas Antal: Mirandola fordulása.; Thurzó Gábor: Előjáték. Egy gyerekkor regénye.; Magyar katolikus elbeszélők. Az előszót írta Schütz Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötés. Jó állapotban.
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója és a gerince kopottas. A kötése meglazult.
Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.