Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. Színes, rajzos kiadói papírborítóban. Pár lap kijár, pár lapja szakadt, a gerince szakadozott és kopott.
Csízió vagyis a csillagászati tudománynak rövid és értelmes leírása. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Készült az 1909. évi kiadás szövege és a Landerer nyomdák fametszetei nyomán. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
2 db könyv-Shakta Kaur Khalsa: Kundalini-jóga. 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Mumford, Susan: Healing Massage. A practical guide to relaxation and well-being. 1998. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Három dráma egybekötve:
Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.
Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.
Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven.
Átkötött egészvászon-kötés.
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.