https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 418

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
16148.

Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.
16149.

August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Szénási Etelka: Természetleírás líránkban. Kisfaludy Sándortól - Ady Endréig. Magyar Irodalmi Dolgozotok. Debrecen, 1940, Városi nyomda. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, gerinccel.
16150.

Szénási Etelka: Természetleírás líránkban. Kisfaludy Sándortól - Ady Endréig. Magyar Irodalmi Dolgozotok. Debrecen, 1940, Városi nyomda. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p.  Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!
16151.

Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
16152.

Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
16153.

Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
16154.

Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
16155.

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
16156.

Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
16157.

Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
16158.

Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
16159.

Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz