Illés Endre: Ezüstpénz. Félszáz arcképvázlat férfiakról. Budapest, 1986, Magvető Könyvkiadó, 538 p. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
Thomas Mann: A Buddenbrook-ház I-III. Egy család alkonya. Fordította Lányi Viktor. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
Vértessy Sándor:A szó elszállt?...(egy makacsság története.) h.n., 2004,Axel-Springer-Magyarország Kiadó Kft. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált!
Uhrin Benedek két könyve:
Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.