Keszler Borbála: Írásjeltan. Az íráshasználat szabályai, problémái és története. Budapest, 2005, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, illusztrációkkal.
Paul Virilio két könyve:
Háború és televízió. Fordította Dr. Ádám Anikó. Bp., 2003, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Információs bomba. Fordította Ádám Anikó. Bp., 2002, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Clementis Ervin A Vezutvtól a Dunapartig, Rege Könyvkiadó, Budapest, 190 oldal, kemény papírkötés,15x21 cm. Állapota: a gerince sérült, hiányzik, de a könyv egyben van.
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival.
Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.