Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz, főleg szépirodalom, magyar és német nyelven, különféle, többségében viseltes állapotban.
Schalom Ash három könyve:
Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.
Pétervár. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.
Varsó. Fordította Gergely Janka. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.
Lengyel Miklós:Tamás érdeklődik. (Kis univerzum.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második sorozat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas borítóval.
Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, széteső állapotban, szakadozott borítóval, a gerince és a kötése szétvált, sérült, és a könyvtest elvált a borítótól.
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Upton Sinclair: A mindenható pénz. Fordította Halasi Andor. Budapest, 1948, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon, kiadói kissé szakadt papírborítóban. Jó állapotban.
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Budapest, é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.