Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 418

16208.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz, főleg szépirodalom, magyar és német nyelven, különféle, többségében viseltes állapotban.
16209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Schalom Ash három könyve: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Pétervár. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Varsó. Fordította Gergely Janka. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.
16210.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Lengyel Miklós:Tamás érdeklődik. (Kis univerzum.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második sorozat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas borítóval.
16211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, széteső állapotban, szakadozott borítóval, a gerince és a kötése szétvált, sérült, és a könyvtest elvált a borítótól.
16212.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr-kötés. Jó állapotban.
16213.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
16214.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
16215.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
16216.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
16217.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
16218.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
16219.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft