Könyvek: Egyéb Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1406183
16244
291
Books: Other
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés. 1107449
16245
291
Books: Other
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban. 1336970
16246
291
Books: Other
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben. 1291894
16247
291
Books: Other
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben. 1421150
16248
291
Books: Other
Oswald Spengler: Ember és gép. Egy új életfilozófia vázlata. Fordította Sz. Mátray Sándor. Budapest, é.n., Danubia. Kiadói kartonált papírkötés, picit kopott, picit foltos borítóval, és gerinccel. 1421152
16249
291
Books: Other
Károlyi Imre: A kapitalista világrend válsága. Budapest, 1931, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött foltos papírkötés. 1462852
16250
291
Books: Other
George Eliot: Bede Ádám. I-II. köt. Fordította Salamon Ferenc. Pest, 1861-62, Emich Gusztáv, Kisfaludy-Társaság. Kiadói aranyozott gerinccel, egészvászon keménykötésben, kissé kopottas borítóval, gerinccel, festett lapélekkel. 1259109
16251
291
Books: Other
Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben. 1289799
16252
291
Books: Other
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben. 1230826
16253
291
Books: Other
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban. 1502591
16254
291
Books: Other
Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban. 1504137
16255
291
Books: Other
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött kissé kopottas modern félvászon kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft