Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.