https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 418

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Simon Brown: Feng shui biblia. Útmutató életünk, otthonunk, egészségünk és pénzügyeink jobbításához. Fordította Hollósy Éva. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói papírkötés.
15943.

Simon Brown: Feng shui biblia. Útmutató életünk, otthonunk, egészségünk és pénzügyeink jobbításához. Fordította Hollósy Éva. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Janouch, Gustav: Beszélgetések Kafkával. Bp., 2008, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.
15944.

Janouch, Gustav: Beszélgetések Kafkával. Bp., 2008, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15945.

Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15946.

G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
József Attila: Döntsd a tőkét... József Attila forradalmi versei. Bp., 1945, Cserépfalvi, 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
15947.

József Attila: Döntsd a tőkét... József Attila forradalmi versei. Bp., 1945, Cserépfalvi, 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15948.

Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db könyv Babits Mihályról: Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Babits Mihály, Fotótéka sorozat. Budapest, 1983, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben.
15949.

2 db könyv Babits Mihályról: Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Babits Mihály, Fotótéka sorozat. Budapest, 1983, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Tersánszky J. Jenő: A havasi selyemfiu. Bp., 1925, Amicus. Kiadói papírtkötés.
15950.

Tersánszky J. Jenő: A havasi selyemfiu. Bp., 1925, Amicus. Kiadói papírtkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Szokoly Viktor: Pesti furcsaságok. Humorisztikus életkép-gyűjtemény. Pest, 1860, Emich Gusztáv, 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült pesti életkép, háttérben a Lánchíddal) + 120+2 p.+1 t.; 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült életkép) +136+1+XI p.+1 t. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstáblán jegyzetekkel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15951.

Szokoly Viktor: Pesti furcsaságok. Humorisztikus életkép-gyűjtemény. Pest, 1860, Emich Gusztáv, 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült pesti életkép, háttérben a Lánchíddal) + 120+2 p.+1 t.; 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült életkép) +136+1+XI p.+1 t. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstáblán jegyzetekkel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.
15952.

Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Benedek Elek Kis Könyvtára: Mosdóssy Imre három műve: Utravaló. Egy kalap története. Az eskü. Bp., é. n.     Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötésben, néhány lap szakadt, egyébként jó állapotban.
15953.

Benedek Elek Kis Könyvtára: Mosdóssy Imre három műve: Utravaló. Egy kalap története. Az eskü. Bp., é. n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötésben, néhány lap szakadt, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Kisfaludy Károly Minden Munkái V.  Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
15954.

Kisfaludy Károly Minden Munkái V. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz