Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. Zádor István e műhöz készített rajzaival a Képzőművészeti Társulat kiállításán az I. állami illusztráció-díjat nyerte el. Bp., é.n.,Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, kissé foltos lapszélekkel, számos szecessziós fekete-fehér szövegközti és egészoldalas színes illusztrációkkal.
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és a szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas és kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Erdélyi történet III. Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Szilágyi István: Kő hull apadó kútba. Bukarest, 1975, Kriterion. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadozott védőborítóval, jó állapotban.
Tandori Dezső: És megint messze szállnak. Húsz halál regénye. Bp., 1997, Liget Műhely. A szerző beragasztott aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.