Örökség. Tárgy- és környezetkultúra Magyarországon. 1945-1985. Szerk.: Pohárnok Mihály. Bp., 1985, Műcsarnok-Design Center. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban. /
Heritage. Design and Man-made Environment in Hungary. 1945-1985. Paperbinding, with lot of black and white pictures. Good condition.
Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Nemzeti Festészetünk I. Bp., 1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
N.Czike Ferenc: Az aquarell festészetről. Kézikönyv műkedvelők és a tanuló ifjúság számára. Bp., 1898, Neumayer Ede. Kiadói festett Gottermayer-féle egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.