Az Ernst-Múzeum aukciói XXXIII. Jászai Mari hagyatéka, valamint főúri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak, könyvek és bútorok. Bp., 1926, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
A tiszadobi és tőketerebesi Gróf Andrássy kastélyok műtárgyai. Budapest-Műcsarnok. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Hungary Before and After. An Exhiibition of Hungarian Art. Bp., 1993, Ságvári. Magyar nyelvű kísérőfüzettel (2 db könyv). Papírkötésben, jó állapotban.
Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.