Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jozeph Schmid: Karl Friedrich Schinkel. Der Vorläufer neuer deutscher Baugesinnung. Leipzig, 1943, (Kummer) Kiadói kopottas papírkötésben, szakadozott védőborítóval
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.
191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /
With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
Beaupré Miller, Olive: Little Pictures of Japan.
Chicago/Toronto, 1925. The Book House for Children. Mesék egész oldal illusztrációkkal. Egészvászon kötésben, kopásokkal / Tales with page illustrations, iIn full linen binding with some wear.
Keleti Arthur: Angyali üdvözlet. Molnár C. Pál Fába metszett rajzaival. Budapest, 1928, Amicus Kiadás. 800 számozott példányból a 383. számozott, és aláírt példány. Kissé sérült félbőr kötésben, 78 p.
Yusaku Imaizumi (1850-1931) - Kosaburo Usui (?-?) - Kokyo Tanuguchi (1864-1915): Kosei Chosho I-IV. - Négy kötetes japán fametszettömb-könyv, ami antik japán műtárgyak katalógusa. Kyoto, 1903, Kanbei Murakami - Naosaburo Yamada. A borító kopottas. A kötése sérült, megviselt, de egyébként jó állapotban. /
Four volumes Japanese woodblock book of antique catalog of Japanese treasures, in Japanese language, the cover is worn, the binding is damaged.
Loránth László: Paletta. Bevezető Dr. Kopp Jenő. h.n., é.n., Jelen Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a könyvtest főzése sérült, meglazult.