15785.
291. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.