Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second.
Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./
Linen-binding, with worn cover, in German language.
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Duden 1. Die Rechtschreibung der deutschen Sprache und der Fremdwörter. Mannheim-Wien-Zürich, 1986, Dudenverlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. /
Paperbinding, in german language.
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Walter Scott: Woodstock oder der Ritter. Ein historischer Roman. Übersetzt von Dr. Karl Weil. Walter Scott's sämmtliche Werke XIX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Walter Scott: Das gefährliche Schloss. Die Chronik von Canongate. Der Bauberspiegel. Das tapezierte Zimmer. Des Gutssherrn Hans. Übersetzt von Dr. Franz Rottekamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XXV. Stuttgart, 1865, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.