Könyvek: Judaika Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1417035
15712
291
15000
Books: Judaica
Zichy Hermán, Derestye Gy. M. (szerk.): Magyar zsidók a millenniumon. Művelődéstörténeti tanulmány. Budapest, 1896, Milkjovic Dragutin. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti gazdag képanyaggal illusztrált. Megviselt állapotban. 1537795
15713
291
Books: Judaica
Hagada. Pesách első két estélyére. Magyarra fordította és a széder-szertartás szabályaival elláta Schwarz Ignác. Bp., é.n., Schwarz Ignác, 72 p. Javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. 1542041
15714
291
Books: Judaica
Ács Gábor-Turczi István: Vándorló Talmud: - Jer és lásd! Történelmi elbeszélések válogatott Talmud-szemelvényekkel. DEDIKÁLT! Bp., Bábel Kiadó. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 1538283
15715
291
2200
Books: Judaica
Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Fordította Benjamin Ben Kazari. Bp., é.n., Menorah Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásokkal. 1504287
15716
291
Books: Judaica
Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. Kiadói egészbőr kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó. 1504250
15717
291
Books: Judaica
Schön Dezső: A jeruzsálemi per. Tel-Aviv, 1963, Uj Kelet-Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval. 1370219
15718
291
Books: Judaica
Tefilat Israel. Gebete der Israeliten. Bécs - Budapest, 1902, Joseph Schlesinger. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 1538076
15719
291
Books: Judaica
Láng György: Hanele. Bp., 1980, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1451753
15720
291
Books: Judaica
Deutsch Gábor: Nagy csodák történtek itt. Bp., 2005, OR-ZSE. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1510777
15721
291
Books: Judaica
Babits Antal - Porscht Frigyes: Zsidó ünnepek / Jewish Holidays / Jüdische Feste. h. n., 1989, n.n. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1444279
15722
291
Books: Judaica
Kiss József: Jokli. Wien, 1925, Garai Irodalmi és Nyomdai Rt., 47 p. Átkötött félvászon kötés. 1217941
15723
291
Books: Judaica
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Reprint kiadás. Bp., 1984, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. 44 p. Kiadói papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft