15498.
291. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
6 000 Ft
3 mű egybe kötve: Dr. Lucas Ede-Dr. Medicus Frigyes: Gyümölcstenyésztés. Bp., 1879, Rautmann Frigyes; Hazám szÅ‘lÅ‘mÃves közönségének; Köd József: SzÅ‘lÅ‘művelés és borkezelés. Bp., 1880, Aigner Lajos; Félvászon kötésben, cÃmlapok hiányosak, kopottas állapotban.