16 000 Ft
A Nagy Háború írásban és képben 3 kötete. Nyugati hadszíntér I., Északon és Délen I-II. Szerk.: Lándor Tivadar. Bevezetéssel ellátta Báró Hazai Samu.Bp., 1915-1916, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben, képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált, a III. kötet eredeti fejléces számlájával. Szép állapotban.