https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Klamarik János: A magyarországi középiskolák ujabb szervezete történeti megvilágítással. Bp., 1893, Eggenberger-féle (Hoffmann és Molnár) könyvkereskedés, VIII+640 p. Átkötött modern félvászon kötés, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
15633.

Dr. Klamarik János: A magyarországi középiskolák ujabb szervezete történeti megvilágítással. Bp., 1893, Eggenberger-féle (Hoffmann és Molnár) könyvkereskedés, VIII+640 p. Átkötött modern félvászon kötés, jó állapotban. Egyetlen kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
F(rédéric) Le Play: Instruction sur Lobservation des faits sociaux selon la méthode des monographies de familles prope a louverage intitulé les ouvriers européens. Paris, 1887, Au Siége De La Société DÉconomie Sociale, XLVIII+160 p. Korabeli félvászon kötés, francia nyelven. Jó állapotban.  Pierre Guilaume Frédéric La Play (1806-1882) francia mérnök, közgazdász, szociológus, a konzervatív társadalomfilozófia atyja, a tudományos szociológia megteremtője. A magyarországi szociológiai kutatásokat La Play indította el. Magyarországon járt 1846-ban, feldolgozta Hatvan társadalmi rétegződését, és leírta egy öttagú jobbágycsalád életviszonyait. Munkásságának tisztelettel adózott gróf Károlyi Sándor, és gróf Apponyi Albert. / Half-linen-binding, in french language, in good condition.
15634.

F(rédéric) Le Play: Instruction sur L'observation des faits sociaux selon la méthode des monographies de familles prope a l'ouverage intitulé les ouvriers européens. Paris, 1887, Au Siége De La Société D'Économie Sociale, XLVIII+160 p. Korabeli félvászon kötés, francia nyelven. Jó állapotban. Pierre Guilaume Frédéric La Play (1806-1882) francia mérnök, közgazdász, szociológus, a konzervatív társadalomfilozófia atyja, a tudományos szociológia megteremtője. A magyarországi szociológiai kutatásokat La Play indította el. Magyarországon járt 1846-ban, feldolgozta Hatvan társadalmi rétegződését, és leírta egy öttagú jobbágycsalád életviszonyait. Munkásságának tisztelettel adózott gróf Károlyi Sándor, és gróf Apponyi Albert. / Half-linen-binding, in french language, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Sigm(und) Freud: Das Ich und das Es. Leipzig-Wien-Zürich, 1923, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 77 p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, a gerince sérült, de a gerince egyben van, német nyelven. Első kiadás. / Hardback, with worn cover, and damaged spine, in German language. First edition.
15635.

Sigm(und) Freud: Das Ich und das Es. Leipzig-Wien-Zürich, 1923, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 77 p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, a gerince sérült, de a gerince egyben van, német nyelven. Első kiadás. / Hardback, with worn cover, and damaged spine, in German language. First edition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Pierre du Maroussem: Les Enquétes. Pratique et Théorie. Bibliothéque générale des Sciences sociales. Paris, 1900, Félix Alcan, 4+328+2+32 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. Pierre du Maroussem (1862-1936) francia jogász, szociológus, egyetemi tanár munkája, alap mű. / Hardback, in french lanuage, in good condition. First edition. Work of Pierre du Maroussem (1862-1936) french lawyer, sociologist, and professor, base work.
15636.

Pierre du Maroussem: Les Enquétes. Pratique et Théorie. Bibliothéque générale des Sciences sociales. Paris, 1900, Félix Alcan, 4+328+2+32 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. Pierre du Maroussem (1862-1936) francia jogász, szociológus, egyetemi tanár munkája, alap mű. / Hardback, in french lanuage, in good condition. First edition. Work of Pierre du Maroussem (1862-1936) french lawyer, sociologist, and professor, base work.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.
15637.

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15638.

Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Weber, Max: Gazdaság és társadalom. A megértő szociológia alapvonalai. 1. köt.: Szociológiai kategóriatan. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15639.

Weber, Max: Gazdaság és társadalom. A megértő szociológia alapvonalai. 1. köt.: Szociológiai kategóriatan. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ukrán-magyar, magyar ukrán szótár I-II. Szerk: P.P. Csucska, O. M. Rot, J. M. Szák, Katona Loránt. Budapest-Uzshorod, 1961-63, Akadémiai Kiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15640.

Ukrán-magyar, magyar ukrán szótár I-II. Szerk: P.P. Csucska, O. M. Rot, J. M. Szák, Katona Loránt. Budapest-Uzshorod, 1961-63, Akadémiai Kiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Papp István-Jakab László: Magyar-finn szótár. Budapest, 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15641.

Papp István-Jakab László: Magyar-finn szótár. Budapest, 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.
15642.

Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15643.

Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Eckhardt Sándor: Magyar-francia Nagyszótár I-II. Budapest, 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15644.

Eckhardt Sándor: Magyar-francia Nagyszótár I-II. Budapest, 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz