dr. Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein J. 342 p. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Molnár Antal: A zenetörténet szociológiája. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1923, Franklin-Társulat, 191p. Kiadói némileg foltos aranyozott egészvászon kötés.
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet.
Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban.