Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.)
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás.
Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.
Hornandy Handbook of Cartridge Reloading. Rifle-Pistol. Grand Island, 1991, Hornandy Manufacturing Company. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. /
Hardback, in English language.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.
Duncan Long: Combat ammunition. Everything you need to know. Secaucus, 1986, Citadel Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban./
Paperbinding, in German language.