Schmidt Sándor: A kristálytan története. Sajtó alá rendezte: Dr. Mauritz Béla. Bp., 1911. Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 4 lev., 127 l. Kiadói papírborítóban.
Gos. de Voogt: Onze Huisdieren. Amsterdam, 1905. Uitgevers-Maatschappy "Elsevier". Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lap kijár, számos illusztrációval, holland nyelven. Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. /
Linenbinding, with worn cover, and little bit damaged binding, in Dutch language.
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.
Dr. E. Kromayer, Dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Átkötött egészvászon-kötés, pár lap meglazult és kijár.
dr. Laufenauer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, Magyar Királyi Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Dr. Kollarits Jenő: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Bp., 1918, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban.
A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./
Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn.
The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.