Könyvek: Történelem

Tételek száma: 123

15310.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. Második kötet. 1890-1939. Bp., 1940, Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület. Kiadói papírkötés, Kiadói kissé foltos, kissé szakadozott szélű papírkötés.
15311.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Dr. Schack Béla (szerk.): A magyar kereskedő könyve IV. Az árúüzlet. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés.  Fekete-fehér képekkel illusztrált. Töredék kötet. A borítója picit kopott, picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van.
15312.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1934, Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a kötéstáblán javítással, kissé kopottas állapotban.
15313.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
15314.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
15315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
15316.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
1987-1988 2 db kiállítási katalógus: Huszárok. Nádasdy Ferenc Múzeum. Sárvá, 1988, Nádasdy Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötésben. Zsigmond és kora a művészetben. 1387-1437 Budapest, 1987, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
15317.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1848- arcok, eszmék, tettek. Tanulmányok. Szerk.: Dávid Gyula. Bukarest, 1974, Kriterion. Kicsit kopott vászonkötésben.
15318.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Rácz István: Protestáns patronátus. Debrecen város kegyurasága. Debrecen, 1997, Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15319.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
15320.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Klengel, Horst: Nomádok az ókori Elő-Ázsiában. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15321.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft