Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I-III. kötet. 1.Történelem. 544 p. 2. Állami és gazdasági élet. 482 p. 3. A magyar föld. 470 p. Bp., (1929), Franklin. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottasak a könyv sarkai, az I. kötet gerince fakó, de egyébként jó állapotban.
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. Második kötet. 1890-1939. Bp., 1940, Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület. Kiadói papírkötés, Kiadói kissé foltos, kissé szakadozott szélű papírkötés.
Dr. Schack Béla (szerk.): A magyar kereskedő könyve IV. Az árúüzlet. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Töredék kötet. A borítója picit kopott, picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van.
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1934, Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a kötéstáblán javítással, kissé kopottas állapotban.
Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
1987-1988 2 db kiállítási katalógus: Huszárok. Nádasdy Ferenc Múzeum. Sárvá, 1988, Nádasdy Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötésben. Zsigmond és kora a művészetben. 1387-1437 Budapest, 1987, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.