The Illustrated London News Record of Glorious Reign of Queen Victoria 1837-1901. The life and accession of King Edward VII. and the life of Queen Alexandra. London, 1901 , The Illustrated London News and Sketch, 102 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. A borítója megviselt, az elülső kötéstábla leszakadt a könyvtestről, a gerinc sérült, a kötése sérült és a borító meg a gerinc kopott. /
Linen-binding, in english language. It illustrated with a lot of pictures. The cover is in band condition.
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Mályusz Elemér: Az erdélyi magyar társadalom a középkorban. Bp., 1988, MTA TTI (Társadalom- és művelődéstörténeti tanulmányok 2.). Papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Kapronczay Károly: Adatok a magyarörmény orvosok és gyógyszerészek történetéhez. Magyar-Örmény Könyvtár 8. Budaörs, 2002, Holló és Társa Bt. Kiadói papírkötésben. Számozott (200/122.) példány. A sorozat szerkesztőjének dedikációjával.
Kenedi János: A magyar demokratikus ellenzék válsága (előadás). Bp., 1984, ABC Független kiadó. Kiadói papírkötés. Elhangzott Budapesten, 1984. február 25-én, egy baráti társaságban. Szamizdat kiadás.
Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a gerince picit hiányos, a kötése laza, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.