Könyvek: Történelem

Tételek száma: 123

1956 Sajtója. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15262.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
15263.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57
2 db történelmi könyv: Bogdán István: Régi magyar históriák (Bp., 1980); Tarnowski, Wolfgang: Lovagok (Mi micsoda) (1994). Vászon-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15264.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija, 191 p. Kiadói papírkötés.
15265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Budapest, 1959, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopottas félbőr kötésben. Jó állapotban
15266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Budapest, 1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai  Rt.,316 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel. Jó állapotban.
15267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1848-49 a korabeli napilapok tükrében. Összeállította: Bay Ferenc. Officina Könyvtár. Bp., 1943, Officina, 186 p. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borítója kopottas.
15268.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Eugene Horváth: Responsibility of Hungary for the War. Budapest, 1933, Hungarian Frontier Readjustment League (Magyar Revíziós Liga), Sarkany Printing Co.(Sárkány nyomda), 98 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. Horváth Jenő: Magyarország felelőssége a háborúért. / Paperbinding, in English  .
15269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
15270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
15271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
15272.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
A magyar történelem képeskönyve. A bevezetést írta Gerevich Tibor. Összeállította Genthon István. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdagon illusztrálva. Átkötött félvászon kötésben, de egyébként jó állapotban.
15273.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft