Könyvek: Vadászat Tételek száma: 8
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1520853
15542
291
Books: Hunting
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval. 1501013
15543
291
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., é. n., Franklin. Megviselt vászonkötésben. 1537490
15544
291
Books: Hunting
Tomai Éva, Zoltán János: Taxival a Góbiban. (Vadászat Mongóliában.) Bp., 1986, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. 1503380
15545
291
Books: Hunting
Két vadászati témájú könyv:
500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor, Gyenge László. Nimród füzetek. Bp., é.n., Pallas Lap-, és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
Milleniumi Vadászévkönyv 2001. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2001, Dénes Natúr Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés. 1503571
15546
291
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond 2 db könyve:
Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. 1521837
15547
291
Books: Hunting
Elek Balázs, Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, [2010], TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1508845
15548
291
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond három könyve:
Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás!
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. 1521631
15549
291
Books: Hunting
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft