4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Leather-binding, in German language.