Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./
Leather-binding, in German language.
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacob's Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
Dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Bp., 1933, DOM. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, némileg viseltes kötéssel.
Evangélikus Gyermekek Könyve. Összeállították Benkóczi Dániel, Friedrich Lajos, Hafenscher Károly, Dr. Keken András. Bp.,1959, Evangélikus Egyetemes Sajtóosztály. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.