K. Török Mihály Miklós - A magyar egyházpolitikai harc története (Szent István Könyvek 108.) Bp., 1933, Szent István-Társulat. 102 p. Kiadói papírborítóban.
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.