Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz-Wien, 1919, Verlag-Bucchandlung Styria. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban, német nyelven./ Half-linen-binding, in German language.
Bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha III., V.,IV.,V.,VI.,VIII. füzet. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Pali Bácsi: A kis gyümölcstermelő. Falusi könyvtár 40. Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé megviselt állapotban, szakadozott gerinccel, borítóval, felvágatlan lapokkal. Első kiadás.
Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezem be házi kertemet? Bp., (1921), Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal. Rerrich Béla (1881-1932) építész, kertépítész, főműve a szegedi Dóm tér épületegyüttese.
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
Fornády Elemér (1895-1952): A szőlőmívelés és a bor története 1-16. A 10. kötet hiányzik! Összesen 15 füzet! Szakmai Oktatási Tanfolyamok Anyaga. Budapest, 1949, Magyar Vendéglátóipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete Oktatási Bizottság, 222 p. Tűzött papír kötés. Változó, többnyire foltos, ezt leszámítva jó állapotban
Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckh'sche,
Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke: Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.